Supermarket Mieszko – Finalista Market Roku 2018

Supermarket Mieszko – Finalista Market Roku 2018

 

W dniu 10 maja 2018r. odbył się w stołecznym hotelu Hilton Double Tree Warsaw XI Kongres Rynku FMCG Market Roku i Drogeria Roku 2018, któremu towarzyszyło rozstrzygnięcie prestiżowego, ogólnopolskiego  Plebiscytu Market Roku 2018.

         Market Roku to projekt unikalny na polskim rynku. Każdego roku do walki o tytuł staje kilkaset sklepów zgłaszanych przez centrale sieci handlowych lub właścicieli. Przesłane kandydatury są oceniane i wstępnie selekcjonowane przez dziennikarzy ekonomicznych na podstawie zgłoszeń i danych sprzedażowych. Kolejny etap zmagań w drodze do wyróżnienia stanowi osobista wizytacja reporterów w kilkudziesięciu wytypowanych, najlepszych sklepach. Ostatecznie do finału kwalifikowanych jest 18 najlepszych placówek w trzech formatach wielkościowych. Wybór najlepszych pozostaje w gestii ponad 30  ekspertów branży FMCG wchodzących w skład kapituły jury. Posiedzenie jury i głosowanie wieńczy uroczysta gala, w trakcie której wręczane są wyróżnienia i nagrody.

 

W tym roku supermarket Mieszko PSS Społem Białystok  zakwalifikowany do ścisłej szóstki najlepszych sklepów spożywczych w kategorii wielkopowierzchniowy sklep spożywczy i został  Finalistą Plebiscytu Market Roku 2018 !

 

Dyplom i gratulacje z rąk przewodniczących jury – prezes zarządu Wydawnictwa Gospodarczego Iwony Szwan i redaktora naczelnego „Wiadomości Handlowych” Grzegorza Szafrańca odebrali przedstawiciele  PSS Społem Białystok -  I Zastępca Prezesa Zarządu Janusz Kulesza i kierownik supermarketu Mieszko Teresa Jodczyk.