Gala jubileuszowa PSS Społem Białystok

Piękny wiek! Gala jubileuszowa PSS Społem Białystok

 

To była wspaniała podróż po 120-letniej historii! 22 września odbyła się Wielka Gala PSS Społem Białystok. Taki jubileusz zdarza się tylko raz, stąd rozmach i wyjątkowe atrakcje.

Ponad 800 Gości z całej Polski bawiło się w Operze i Filharmonii Podlaskiej. Wydarzeniu towarzyszyła nietuzinkowa oprawa sceniczna, a także multimedialna. Wrażenie robiły specjalnie przygotowane na tę uroczystość filmy poświęcone historii, a także choreografia, opracowana przez jedną z czołowych grup tańca w Białymstoku.

Galę poprowadzili profesjonalni prowadzący, dziennikarze Polskiej Telewizji Białystok oraz Polskiego Radia Białystok - Magdalena Gołaszewska oraz Grzegorz Pilat, którzy z wdziękiem zaprezentowali lidera polskiej spółdzielczości w Polsce.

Podniosłym momentem było wręczanie odznaczeń państwowych, nadanych przez Prezydenta RP, pana Andrzeja Dudę, odznaczeń honorowych dla zasłużonych dla Województwa Podlaskiego, a także nagrodzenie zasłużonych pracowników i działaczy ruchu spółdzielczego.

Zwieńczeniem części oficjalnej był koncert gwiazdy. Wraz z zespołem przed publicznością wystąpił charyzmatyczny Jacek Wójcicki. Jeden z największych głosów polskiej sceny muzycznej zaprezentował piękne szlagiery – te, które wszyscy znamy i kochamy.  Artyści porwali publiczność, która już wkrótce bawiła się na parkiecie Opery.

Gospodarzowi wieczoru – Zarządowi PSS Społem Białystok przypadł w udziale miły obowiązek odbierania gratulacji i życzeń od przedstawicieli władz wojewódzkich, miejskich, ale także z rąk zaprzyjaźnionych firm i kontrahentów. To dla nich, jak i dla setek pracowników Centrum Astoria przygotowała catering, a organizatorzy postarali się o liczne niespodzianki, jak np. retro zdjęcia wykonywane na tle kultowego Domu Handlowego Merkury.

Wydarzenie było częścią obchodów jubileuszowych, ale i formą budowania pozytywnego PR. Działaniami firmy zainteresowały się bowiem najważniejsze lokalne media. Galę poprzedziła konferencja prasowa z udziałem jej przedstawicieli. Podczas niej przybliżono plany marki PSS Społem na przyszłość, zarówno jeśli chodzi o rozwój sieci, jak i urodzinowe akcje i eventy promocyjne. Efektem spotkania były liczne relacje i materiały, publikowane w najważniejszych tytułach prasowych i internetowych.

W imieniu Zarządu PSS Społem dziękujemy wszystkim Gościom za przybycie i wspólną podróż do korzeni białostockiej marki PSS Społem. Mamy nadzieję, że przebiegła ona w niezwykle komfortowych warunkach.